/* ]]> */
eesti laps

19 jaan. EST

Wendre

Wendre kinkis Eesti lastele 42010 tekki ja patja

Kolm aastat tagasi alustasime teki ja padja komplekti kinkimisega kõikidele Eestis sündivatele lastele. See aeg on märkamatult läbi saanud. 19.jaanuaril toimus Wendre peakontoris Pärnus Eesti kõigi aegade mahukaima eraalgatusliku heategevusprojekti pidulik tänuüritus.

Kokku sai 2012-2014 aastal toreda üllatuse osaliseks 42 010 last. Projektile, mille kogumaht oli 500 000 eurot, panid õla alla ka Tallinna Lastehaigla Toetusfond, Eesti Ämmaemandate Ühing ning kullerfirma DPD, kes aitasid pakid kohale toimetada.

Heategevusprojekti tänuüritusel osalesid Wendre omaniku ja projekti algataja Peter Hunt’i kutsel Tallinna Lastehaigla Toetusfondi patroon  proua Evelin Ilves, Tervise- ja tööminister Urmas Kruuse, Pärnu linnapea Toomas Kivimägi, Eesti haiglate ja ämmaemandate esindajad.  Ürituse aukülalistena saabusid koos peredega Wendresse ka lapsed, kes 3 aastat tagasi esimestena kingitustega vastu võeti ning Wendre tervituskaarti kaunistanud Riin Rebane.

Peter Hunt tänas kõiki projekti koostööpartnereid, Wendre töötajaid ja emasid-isasid, et nad on panustanud Eesti ühiskonna kasvamisse. Pisikestele päevakangelastele kinkis Wendre keha temperatuuri reguleerivad tekid ja padjad, Eesti haiglatele läksid teele tänukorvid.

Veel infot projekti kohta: