/* ]]> */
uudis

Tootmine

Wendre pakub Teile täislahendust tootearendusest ja turundusest ladustamise ning kohaletoomiseni. Meie rangete kvaliteedi- ja keskkonnanormide järgimine ning  koostöö usaldusväärsete partneritega tagab tellimuste tähtaegse täitmise.

Tootmine. Kasutame tänapäevast tehnoloogiat, mis tagab suure mahu ja kõrge kvailteediga tootmise. Tänu innovaatilistele seadmetele ning nende pidevale täiustamisele saame olla paindlikud tootearenduses ja pakendamises. Automaatsed protsessid aitavad suurte koguste puhul kaasa ka positiivsele hinnakujundusele.

Tootearendus. Meie materjalitundmine on maailmatasemel. Tootearenduse meeskonna käte all valmivad esemed, mis vastavad erinevatele rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele ning kvaliteedinõuetele. Wendre tootetehnoloogia spetsialistid töötavad igapäevaselt välja lahendusi toote efektiivsemaks või visuaalselt põnevamaks valmistamiseks.

Wendre disainid. Suures ja peaasjalikult valges teki-padja meres on ka värvilisemaid laike. Oleme viimastel aastatel kasvatanud erinevate disainidega toodete osakaalu oma portfellis. Alustasime noortele suunatud disainide väljatöötamisega, kuid kavatseme seda valikut kindlasti laiendada ka teistesse tootegruppidesse.

Turundus. Lisaks kvaliteetsele tootearendusele pakume turundustuge. Aitame välja töötada Teie turule ja kliendigrupile sobiva pakendi, sõnumi ning kujunduse. Te ei pea kaasama eraldi turundusagentuuri – Wendre pakub terviklahenduse mõistlik hinnaga.

B2B specials. Hea meelega toodame Teie brändiga tooteid jäädes ise anonüümseks allhankijaks. Kui Teie brändiportfell vajab täiendust, leiame kindlasti koos Wendre tootearendusmeeskonnaga sobivaima toote, mida sinna lisada. Brändi sõnum, kujundus ning toetav turundus on Teie poolt, tootmine ning Teieni toimetamine meie poolt.

Eritooted. Lisaks tekkide-patjade tootmisele omame pikaajalist kogemust ka meditsiinis rakendust leidvate abivahendite, beebitoodete, lastetoodete, erikujuliste ergonoomiliste toodete, madratsite, protektorite, püüride jne tootmisel. Teie unistusest saab koos meie tootmisvõimalustega reaalsus.