/* ]]> */
sert

Sertifikaadid

Võime uhkusega öelda, et omame mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate, mis annavad kinnitust Wendre teenuste ning toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse kohta.

Olulisemad sertifikaadid:

  • ISO 9001 aastast 2000
  • ÖKO-TEX 100 aastast 2003
  • ISO 14001 aastast 2005
  • FCS aastast 2017
  • AEO aastast 2018

 

ISO 9001 on rahvusvaheline standard, mis määrab kindlaks kvaliteedijuhtimissüsteemi baasnõuded. See näitab, et Wendres on sisse seatud juhtimissüsteem, mis tagab Teile antud lubaduste täitmise. Me kogume ning analüüsime süsteemselt erinevat infot toimuvate protsesside kohta ning saame vajadusel tõestada pakutavate toodete ning teenuste kvaliteeti.

Ava sertifikaat

ISO 14001 kinnitab Wendre keskkonnasõbralikkust. Oma protsesside planeerimisel ja elluviimisel lähtume alati kinnitatud keskkonnajuhtimise süsteemist ja standarditest. Meie pingutusi on märgatud ka väljaspoolt. 2011. aastal tunnustati Wendret Eestis Aasta Taaskasutaja Auhinnaga – taaskasutasime 95% oma materjalijääkidest.

Ava sertifikaat

ÖKO-TEX® STANDARD 100 – garanteerib, et toodete valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale. Wendrel on nii beebi- ja lastetoodete kui täiskasvanute toodete valmistamiseks vajalikud Öko-tex sertifikaadid.

Ava sertifikaat 2021.07.31_Oeko-Tex_certificate_class1_03.0.0098-en

Ava sertifikaat 0308005 Class II

FCS® FSC-C138750 – Puidu või puittoodete tarneahela sertifitseerimine annab erapooletu kinnituse, et kasutatav puit pärineb vastutustundlikult majandatavatest metsadest. Sertifikaat näitab materjali jälgitavust protsessi igas etapis, alates metsast kuni lõpptarbijani. Wendres katab sertifikaat puitu sisaldava aiamööbli ostu ja müügiprotsessi.

Ava sertifikaat

AEO – Tollilihtsustusi kasutav volitatud ettevõte (AEOC) ja turvalisuse ja julgeoleku valdkonna volitatud ettevõte (AEOS) on ettevõte, kes on võtnud asjakohaseid meetmeid oma äritegevuse turvalisuse tagamiseks ning on sellest tulenevalt usaldusväärne rahvusvahelises tarneahelas osaleja nii asjaomaste valitsusasutuste kui ka ettevõtja äripartnerite arvates.