/* ]]> */
Wendre Geska

25 mai EST

Wendre

Wendre Grupp ostis Saksamaa ettevõtte Geska Bettwarenfabrik

Wendre Grupp ostis Saksamaa ettevõtte Geska Bettwarenfabrik

Wendre Grupp, Euroopa üks suurimaid vooditekstiili tootjaid, ostis üle 90 aasta vanuse Saksamaa tekstiilitoodete ettevõtte nimega Geska Bettwarenfabrik. Selle tehinguga omandab Wendre täielikult Geska Bettwarenfabrik tekkide ja patjade toodete sortimendid ning ning lisaks ka tervishoiuteenustes kasutatavate tekstiilitoodete turuosa. Tugevdades samal ajal Wendre Grupp´i kui suurima vooditekstiili tootja tugevust Saksa turul ja eestvedaja positsiooni Euroopa turul.

Ostutehing tähendab ka seda, et Wendre praegune toodete müüja Saksa turul, Wendre GmbH, ühendab jõud Geska Bettwarenfabrik meeskonnaga, luues ühise tugeva meeskonna ja potentsiaali edasiseks Saksa turu kasvuks, nii tekstiili kui ka madratsite osas.

“Selle ühinemisega saame ligipääsu rohkematele toodetele ja disainlahendustele, mis on juba praegu arenduste esiotsas. Meil saab olema laiema ja suurema tooteportfelliga müügimeeskond ja seeläbi saame pakkuda nii Saksa,  kui ka teistel turgudel olemasolevatele ja uutele klientidele veelgi paremaid vooditekstiili lahendusi”, sõnas Wendre Grupp tegevjuht Pål Jönsson.

“Geska asutajate neljandas põlvkonnas tegutseb nende praegune tegevjuht ja omanik Beate Knell, kes omab 30 aastast professionaalset müügikogemust. Beate Knell ühineb hea meelega peale tehingut Wendre Grupp meeskonnaga, asudes Saksa turu müügidirektori ametikohale, Beate Knell hakkab kuuluma Wendre Grupp müügi- ja turundusdirektori Jonas Berg meeskonda”, sõnas Pål Jönsson.

“Olen selle tehinguga väga rahul ja et koos minu perega oleme suutnud leida nii tugeva ja väärika ning kindla omaniku meie Geska Bettwarenfabrik ettevõttele. Ma ei jõua ära oodata, millal saame juba koos Wendre toreda ja innovatiivse meeskonnaga edasi areneda järgnevate aastate jooksul”, kommenteerib Beate Knell. Sõnades lisaks, et meil Wendrega on samad väärtused, mis puudutavad kvaliteeti, keskkonnateadlikkust, trende ning kliendisuhteid, mis on alati olnud olulisel kohal Geska Bettwarenfabriku jaoks.

Geska Bettwarenfabriku omandamine jõustub alates tänasest, 25. mai 2020.

Wendre Grupp:

Wendre Grupp on Euroopa üks suurimaid vooditekstiili tootjaid, omades tehaseid nii Eestis kui Poolas, mille aastane tootmisvõimsus on 12 miljonit tekki ja patja ning 600 000 voodit ja madratsit. Wendre Grupp omab müügiesindusi Rootsis, Eestis, Soomes, Saksamaal ja Poolas, koostööd tehakse klientidega kelle hulgas on peamiselt mööbli- ja kodutekstiili ettevõtted ning Euroopa juhtivad jaeketid. Wendre Grupp müügikäive ulatub 120 miljoni euroni ja ettevõttes töötab umbes 900 töötajat. Põhilise osa ärist moodustavad klientide enda bränditooted aga ollakse ka väga edukad ettevõttele kuuluvate brändidega Familon ja Wendre. Wendre Grupp on keskkonnateadlik ettevõte, kasutades uusimaid tehnoloogiaid ning suunates 95% tootejääkidest taaskasutusse. www.wendre.com

Geska Bettwarenfabrik:

Geska Bettwarenfabrik sai alguse 1921. aastal Baieri linnast Kulmbachist ja on tänaseks üks juhtivad turustajaid Saksamaa tekkide ja patjade turul, mida kasutatakse tervishoiuteenustes. Lisaks on hakatud viimasel ajal disainima ja müüma lemmikloomadele mõeldud voodeid. Geska Bettwarenfabrik teeb koostööd väljakujunenud tekstiilitootjatega, pakkudes kvaliteeti, mugavust ja kvaliteetset teenust, mis on ka nende põhimõteteks, et olla professionnalne müügimeeskond. Geska´l on Saksamaal Alzey’s 8 töötajat. www.geska.de